czwartek, 13 września 2012

Imagin- Niall.

http://www.youtube.com/watch?v=j97bd6Cjp2U


Niall chwycił delikatnie twą dłoń i przyciągnął ją sobie do piersi.Poczułaś szybkie bicie jego serca.Uśmiechałaś się nieśmiało,nie wiedząc za bardzo co powiedzieć.Ujął twoja twarz w dłonie,po czym spojrzał ci głęboko w oczy niebieskimi tęczówkami.
-Tak właśnie reaguje moje serce,kiedy cie widzę.Ono bije tylko dla ciebie-powiedział z szerokim uśmiechem na tworzy.
Oczy zaszły ci łzami,ale pozwoliłaś im swobodnie spłynąć.Niall przytulił cię mocno i westchnął ciężko.Trudno mu było mówić o uczuciach,bo znał cię nie cały miesiąc.Ale czuł do ciebie coś niezwykłego.Byłaś jego słońcem.Dawałaś mu siłę i chęć do dalszego funkcjonowania.A on dla ciebie był po prostu wszystkim.Kochałaś jego roześmianą twarz,niebieskie oczy,nieśmiały uśmiech oraz słodki,irlandzki akcent.Czy to może być możliwe,by był z fanką? By czuł cokolwiek do ciebie,zwykłej nastolatki? Horan pogładził cię po zarumienionym policzku.
-Kocham cię-wyszeptał,by po chwili cię pocałować.Z początku był to nie pewny pocałunek,ale przerodził się w namiętny i zachłanny.Niall odsunął się moment później, nie kryjąc zadowolenia.
-Co ty na to,byśmy byli parą?-zapytał z nadzieją.
Zagryzłam wargę tak mocno,że aż po brodzie spłynęła ci krew.Horan widząc to,wyciągnął chusteczkę i pospiesznie z tarł ci czerwoną ciecz z twarzy.Posłałaś mu serdeczny uśmiech.
-Słuchaj...znamy się się krótko,ale mi serio na tobie zależy-wyznał nastolatek,odwracając wzrok.
Skinęłaś porozumiewająco głową,bo przecież czułaś to samo co on.Zbliżyłaś się do niego.
-Chcę z tobą być.Nadal czuć bicie twojego serca.Słyszeć twój oddech.Przytulać cię i całować-powiedziałaś po dłuższej chwili,a Niall uradowany wziął cię na ręce i zaczął całować w usta.Zachichotałaś,wtulona w niego.Cóż,kochałaś go,a on kochał ciebie.Razem tworzyliście szczęśliwą parę młodych ludzi,którzy oddali za siebie wszystko,nawet życie.To była miłość prawdziwa...8 komentarzy:

 1. Witaj, chciałabym Cię zaprosić na kolejny rozdział, który pojawił się na moim blogu! Mam nadzieję, że przeczytasz oraz skomentujesz! +Przepraszam za spaam (: --> http://justpretendingthatwerecool.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://spelniacmarzeniaa.blogspot.com/ Zapraszam :)
  Bloga masz świetnego :D Jak tylko masz czas to wpadam i czytam :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam* xd Świetny mam zapłonik :D

   Usuń
 3. Zapraszam do czytania bloga mojej przyjaciółki: http://love-story0onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój blog został nominowany do Liebster Awards ;)
  - http://live-while-were-young-people.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoje imaginy są krótkie, ale hmmm....jak to określić...intensywne. Pełno w nich emocji, i czytelnik naprawdę przeżywa to co czyta. ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. boskie! ;]
  zapraszam do mnie!
  http://onedirectiontujulia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. cudooo *____*
  http://imaginy-o-one-direction-by-stylesowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń