czwartek, 9 sierpnia 2012

Imagin- Niall. CZĘŚĆ. 2

http://www.youtube.com/watch?v=ry4TbnifUfM&feature=related


 Minął już miesiąc od tamtego zdarzenia. Niall'a nie widziałaś od tamtej pory. Jest z Demi. Podobną są razem strasznie szczęśliwi. Widziałaś ich zdjęcia razem, każde nowe zdjęcie powoduje że bardziej cierpisz. Kochasz go ale zaczęłaś czuć nienawiść. Wiedziałaś że to specjalnie zaplanowali. Mieszkasz u Daniela. Pojechałaś po swoje rzeczy jak Niall był w USA. Do mieszkania weszłaś za pomocą zapasowych kluczy których zapomniałaś mu oddać. Daniel jest dla Ciebie bardzo dobry i kochany. Rano stało się coś co nie daje Ci spokoju przez cały dzień. Daniel i ty pocałowaliście się. Całując go myślałaś, że to Niall, wszystko teraz jest dziwne. Twoje życie zmienia się. Nie ma w nim miejsca dla innego chłopaka jak do Nialla. Kiedy dzisiaj rano wstałaś czułaś, że coś się stanie. Nie dlatego że dzisiaj minął by 7 miesiąc jak byś była z Niallem. Wasza rocznica. Dokładnie siedem miesięcy wcześniej wyznał Ci miłość na scenie. Postanowiłaś pójść do tej hali. Kiedy jeszcze raz tam stanęłaś łzy zaczęły spływać ci po policzku. Po chwili ktoś zaczął grać na gitarze to był Niall. Stałaś do niego tyłem. Zamknęłaś oczy po chwili był już metr za tobą.
N: Shut the door, turn the light off
I wanna be with you
I wanna feel your love
I wanna lay beside you
T: I can not hide this even though I try
Heart beats harder
Time escapes me
Trembling hands touch skin
It makes this harder
And the tears stream down my face - Obróciłaś się w jego stronę patrzyliście sobie głęboko w oczy.
Niall: Kocham Cię.
Ty: A Demi ?
Niall: Jej menadżer to ustawił i musiałem to zrobić bo jak nie musiałbym odejść z One Direction i zagrozili że tobie może coś się stać.
Ty: Haha jasne.
Niall: Musiałem się z nią pokazywać przez miesiąc. Ona też tego nie chciała. Kocham Cie rozumiesz ! Jesteś dla mnie wszystkim.
Ty: Wiesz jak ja się czułam przez ten miesiąc.
Niall: Wiem bo też mi było ciężko bez Ciebie. Wróć do mnie. - Nic nie odpowiedziałaś tylko rzuciłaś mu się na szyje. Po chwili Cie pocałował namiętnie. Znowu mieszkacie razem i wszystko dobrze się układa ♥1 komentarz:

  1. masz talent czekam na nastęne imaginy:)

    OdpowiedzUsuń