wtorek, 29 maja 2012

Imagin- Niall.

http://www.youtube.com/watch?v=koJlIGDImiU

Twoim najlepszym przyjacielem jest Niall Horan. Polubił Cie mimo tego, że jesteś fanką 1D. Pokochałaś go po miesiącu waszej przyjaźni. Skrywasz swoje uczucia do niego już od roku.
Lecz jego serce należy do Sam. Widzisz, że jest szczęśliwy więc nigdy mu nie powiesz o swoich uczuciach. Lecz z dnia nadziej jesteś bardziej przygnębiona. Siedzi przed telewizorem tylko Ty i on.
Niall: Ej co Ci jest ?
Ty: Co?
Niall: Widzisz nawet mnie nie słuchasz i nie oglądasz.
Ty: Przepraszam zamyśliłam się.
Niall: O czym?
Ty: A nic. Ja już będę wracać do siebie.
Niall: Ale nawet film się nie skończył?
Ty: Dokończ sam. Pa.
Niall: Zaczekaj. *złapał Cie za dłoń spojrzałaś na niego poczuliście się niezręcznie* Musimy porozmawiać.
Ty: Ok. *Usiadłaś obok*
Niall: Oddalamy się od siebie nie zauważasz tego?
Ty: Wiem o tym.
Niall: Jak się spotykamy jesteś nieobecna. Jak na Ciebie patrze zaraz odwracasz głowę.
Ty: Przecież rozmawiam zawsze z tobą.
Niall: Nie mówisz mi nic. To ja gderam i gderam. *Nagle zaczął dzwonić telefon Nialla. Spojrzał na Ciebie z smutną miną*
Niall:. Halo?
Ty: I widzisz ona jak zwykle najważniejsza ! Teraz widzisz jaki jest problem ! - Nie wierzyłaś że to właśnie powiedziałaś. Niall odłożył telefon z szokowaną miną. Pokiwałaś głową, łza spłynęła Ci po policzku. Szybko wybiegłaś z jego domu. Na dworze lał deszcz i była okropna burza. Wsiadłaś do metra i wróciłaś do swojego mieszkania. Położyłaś się od razu spać. Zwinęłaś się w kłębek i przytuliłaś do poduszki. " Jestem idiotką !!" Wykrzyczałaś do poduszki. Patrzyłaś jak krople deszczu spływają po szybie dokładnie jak łzy po twoim policzku. Kiedy spojrzałaś na telefon było 25 nie odebranych połączeń od Nialla. Napisałaś mu sms-a.
"Przepraszam. Zapomnij o tym co powiedziałam. Wyjeżdżam z Londynu na zawsze. Mam nadzieję że mnie kiedyś zrozumiesz. Dziękuje Ci za wszystkie spędzone chwile. Życzę Ci wszystkiego dobrego. I wiem że jestem tchórzem bo pisze Ci pożegnalnego smsa. Żegnaj Niall." Wiadomość wysłano. Poczułaś okropny ucisk w brzuchu i w sercu. Wstałaś i zaczęłaś się pakować. Nie chciałaś wracać do Polski. Pojedziesz do swojej kuzynki. 9h od Londynu. Będzie dla Ciebie i dla niego lepiej. Kiedy pakowałaś swoje rzeczy Niall Ci odpisał.
"Ja i tak Cie znajdę. Bez względu na wszystko! Rozstałem się z Sam. Bo zrozumiałem kogo tak na prawdę kocham." Odpisałaś mu" Niall nie możesz od tak mnie pokochać!! Zostaw mnie.." Nagle ktoś zaczął walić i dzwonić do twoich drzwi.
Niall: Kocham odkąd Cie poznałem ale ty miałeś pełno kolesi !!!!! Chciałem się odegrać !! Przepraszam błagam otwórz mi.
Otworzyłaś drzwi i zaczęłaś krzyczeć.
Ty: Odegrać !! Wal się !! - Chciałaś trzasnąć drzwiami ale on je zatrzymał złapał Cie prędko i mocno przytulił. Zaczęliście ryczeć jak małe dzieci. Nie mogliście się puścić.
Niall: Kocham Cię..*pocałował Cię w głowę*
Ty: Ja Ciebie też. mocniej go ścisnęłaś a potem złapał dłońmi twoje policzki i pocałował Cie prosto w usta


3 komentarze: